MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 90x70x16cm, brest bardini MC090-0013
MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 90x70x16cm, brest bardini MC090-0013
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MC090-0013 |
Dostupnosť:
na objednávku
- 6 výškovo nastaviteľných sklenených políc
- pánty BLUM s tlmením Blumotion
- v cene LED osvetlenie nad galerka
- kovová úchytka pre jednoduché otváranie
- zapnutie / vypnutie osvetlenia cez externý vypínač
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MIRRÓ |
| Rozmer | 90x70x16 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Brest Bardini |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 10.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 791 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 26.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913896927 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
108,15 €
Pri platbe vopred iba 103,00 €
172,20 €
Pri platbe vopred iba 163,00 €
129,51 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Omnires Ovo M+ umývadlo na dosku / závesné – ľavé, 64 × 44 cm, olive mat OVO645UWLOL
expedícia do 14 dní395,53 €
255,82 €
Pri platbe vopred iba 243,00 €
398,13 €
Pri platbe vopred iba 378,00 €


