MITIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x80cm, biela PMB12080
MITIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x80cm, biela PMB12080
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-PMB12080 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | MITIA |
| Rozměr | 120x80x2,6 cm |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 26 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Reliéf (povrch) dna | Dekor kámen |
| Balení obsahuje | Kryt sifonu |
| Hmotnost / ks | 83.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913893179 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
22,13 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
24,78 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
GELCO vaničkový sifón, priem. otv. 90 mm, DN40, extra nízky, pre vaničky s krytom
expedícia do 8 dní22,13 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Vaničkový sifón, priemer otvoru 90 mm, DN40, krytka chróm 59725
expedícia do 8 dní36,35 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Mohlo by vás zaujímať
256,04 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x80x4cm GS12080
expedícia do 8 dní302,28 €
Pri platbe vopred iba 282,00 €

