MITIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x80cm, svetlo šedá PMSS12080
MITIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x80cm, svetlo šedá PMSS12080
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-PMSS12080 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | MITIA |
| Rozměr | 120x80x2,6 cm |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 26 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Reliéf (povrch) dna | Dekor kámen |
| Balení obsahuje | Kryt sifonu |
| Hmotnost / ks | 83.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973536 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba doplnku | šedá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
22,13 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Vaničkový sifón, priemer otvoru 90 mm, DN40, krytka chróm 59725
expedícia do 8 dní36,35 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mist-F skladací sprchovací kút pravý 110 x 90 cm, čierny rošt, čierna - 8A6T-110-090-70-77-P
expedícia do 10 dní462,36 €
Mereo Lima sprchový kút, obdĺžnik, 110x90x190 cm, chróm ALU, sklo číre 6 mm, EC CK83423K
expedícia do 8 dní620,10 €
Pri platbe vopred iba 610,00 €

