MITIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x90x3 cm, biela PMB12090
MITIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x90x3 cm, biela PMB12090
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-PMB12090 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | MITIA |
| Rozmer | 120x90x3 cm |
| Dĺžka | 1200 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 30 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Priemer odpadu | 90 mm |
| Hmotnosť / ks | 83.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893209 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
22,13 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
24,78 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Vaničkový sifón, priemer otvoru 90 mm, DN40, krytka chróm 59729
expedícia do 8 dní36,35 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Vaničkový sifón, priemer otvoru 90 mm, DN40, krytka chróm 59725
expedícia do 8 dní36,35 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Mohlo by vás zaujímať
171,44 €
Mexen CV22 doskový radiátor 900 x 3000 mm, spodné pripojenie, 6854 W, čierny W622-090-300-70
na objednávku755,91 €


