MITIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x90x3 cm, sivá PMS12090
MITIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x90x3 cm, sivá PMS12090
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-PMS12090 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | MITIA |
| Rozmer | 120x90x3 cm |
| Dĺžka | 1200 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 30 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Liaty mramor |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Priemer odpadu | 90 mm |
| Hmotnosť / ks | 83.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893216 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba doplnku | šedá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
22,13 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GELCO vaničkový sifón, priem. otv. 90 mm, DN40, extra nízky, pre vaničky s krytom
expedícia do 8 dní22,13 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Vaničkový sifón, priemer otvoru 90 mm, DN40, krytka chróm 59725
expedícia do 8 dní36,35 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C11 doskový radiátor 500 x 500 mm, bočné pripojenie, 398 W, biely - W411-050-050-00
expedícia do 10 dní45,83 €
Mexen C11 doskový radiátor 300 x 1600 mm, bočné pripojenie, 782 W, biely - W411-030-160-00
expedícia do 10 dní80,34 €
Mexen C11 doskový radiátor 300 x 1400 mm, bočné pripojenie, 684 W, čierny - W411-030-140-70
na objednávku101,56 €


