MITIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 160x90x3 cm, sivá PMS16090
MITIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 160x90x3 cm, sivá PMS16090
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-PMS16090 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | MITIA |
| Rozmer | 160x90x3 cm |
| Dĺžka | 1600 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 30 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Liaty mramor |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Priemer odpadu | 90 mm |
| Hmotnosť / ks | 97.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893278 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba doplnku | šedá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
22,13 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GELCO vaničkový sifón, priem. otv. 90 mm, DN40, extra nízky, pre vaničky s krytom
expedícia do 8 dní22,13 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
24,78 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Vaničkový sifón, priemer otvoru 90 mm, DN40, krytka chróm 59725
expedícia do 8 dní36,35 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV22 doskový radiátor 600 x 2000 mm, spodné pripojenie, 3305 W, čierny W622-060-200-70
na objednávku335,28 €
Mexen CV22 doskový radiátor 600 x 1600 mm, spodné pripojenie, 2644 W, čierny W622-060-160-70
expedícia do 10 dní304,97 €
Mexen CV22 doskový radiátor 600 x 1400 mm, spodné pripojenie, 2314 W, biely - W622-060-140-00
expedícia do 10 dní200,58 €


