SMARTSELECT podomietková sprchová termosť batéria, box, zlato mat UBC-RP042GB 53062
SMARTSELECT podomietková sprchová termosť batéria, box, zlato mat UBC-RP042GB 53062
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RP042GB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMART SELECT |
| Šířka | 156 mm |
| Výška | 156 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | Dvoucestné, PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 3.5080 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961427 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy, hranatý, pevný, s vyústením, zlato mat AQ591GB
expedícia do 8 dní37,71 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Paffoni RINGO/VALLONE umývadlová, podomietková batéria vr. podom. telesá čierna RIN105NO
na objednávku436,06 €

