MITIA sprchová vanička z liateho mramoru, štvrťkruh 90x90cm, biela PMBR90
MITIA sprchová vanička z liateho mramoru, štvrťkruh 90x90cm, biela PMBR90
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-PMBR90 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | MITIA |
| Rozměr | 90x90x2,6 cm |
| Délka | 900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 26 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Čtvrtkruhové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Rádius | R550 |
| Reliéf (povrch) dna | Dekor kámen |
| Balení obsahuje | Kryt sifonu |
| Hmotnost / ks | 45.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913893087 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
22,13 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
24,78 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
GELCO vaničkový sifón, priem. otv. 90 mm, DN40, extra nízky, pre vaničky s krytom
expedícia do 8 dní22,13 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchové dvere Mexen Mist-H s pravými pántami 160 cm, priehľadné, chróm - 8A5-160-001-01-00-P
expedícia do 10 dní376,94 €
535,82 €
Pri platbe vopred iba 496,00 €
Sprchové dvere Mexen Lunar L s pravými pántami 160 cm, priehľadné, zlaté - 834SL-160-050-50-00-P
expedícia do 10 dní474,14 €

