MIXONA 35 nástenná sprchová batéria, chróm MG311
MIXONA 35 nástenná sprchová batéria, chróm MG311
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MG311 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MIXONA |
| Šírka | 240 mm |
| Výška | 42 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.2500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 0000116100434 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
Ručná sprcha, zahnutá, 245mm, ABS/čierna/chróm 2503
expedícia do 8 dní9,25 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
DANIELA ručná sprcha, 200mm, mosadz/chróm 1204-13
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Podobný tovar
GINKO nástenná sprchová batéria, chróm 1101-11
expedícia do 8 dní202,45 €
Pri platbe vopred iba 192,00 €
MIXONA nástenná termostatická sprchová batéria, chróm MG411
expedícia do 8 dní202,45 €
Pri platbe vopred iba 192,00 €
VIENNA nástenná sprchová batéria, chróm (LO41855) VO011
na objednávku316,29 €
Pri platbe vopred iba 300,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Nimco Nikau NKC 30091B-20-90 Polica, 20 cm čierna matná
do týždňa v e-shope34,70 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €

