MIXONA nástenná termostatická sprchová batéria, chróm MG411
MIXONA nástenná termostatická sprchová batéria, chróm MG411
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MG411 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MIXONA |
| Šírka | 295 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Termostat |
| Prietok (3 bar) | 16.200 l/min |
| Hmotnosť / ks | 2.3160 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913856327 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
22,13 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Ručná sprcha, zahnutá, 245mm, ABS/čierna/chróm 2503
expedícia do 8 dní9,25 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
DANIELA posuvný držiak sprchy, 600mm, chróm 1202-06
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Podobný tovar
291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €


