MODO bidet stojaci 37x52cm, biela mat 9862109
MODO bidet stojaci 37x52cm, biela mat 9862109
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9862109 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | MODO |
| Rozměr | 37x52 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 21.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162435 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Podobný tovar
PURA BIG bidet stojaci 36x55cm, biela mat 8872109
na objednávku586,70 €
Pri platbe vopred iba 557,00 €
NUBES bidet stojaci, 35x52cm, biela mat 9662109
na objednávku583,13 €
Pri platbe vopred iba 553,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Vito 1-miskový granitový drez s kuchynskou batériou Aster, čierna/strieborná metalíza - 6503-73-73450-57-B
expedícia do 10 dní276,26 €
Mexen Vito 1-miskový granitový drez s kuchynskou batériou Duero, čierna/zlatá metalíza - 6503-75-671600-00
expedícia do 10 dní201,29 €

