MODO bidet závesný, 37x54cm, čierna mat
MODO bidet závesný, 37x54cm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8465126 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | MODO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 37x28x54,3 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 543 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 21.2550 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729351939 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podlahový linear. žľab 750 mm, bočný D50, klasický/floor lesk CH 750/50 K
expedícia do 8 dní85,13 €
116,35 €

