MODO keramické umývadlo na dosku 50x35cm, bez otvoru, ghiaccio mat
MODO keramické umývadlo na dosku 50x35cm, bez otvoru, ghiaccio mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9884015 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | MODO COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 50x13x35 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8057729357191 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | modrá |
Doporučujeme přikoupit
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
437,27 €
Pri platbe vopred iba 415,00 €
KUBE X keramické umývadlo 45x35cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, biela mat 94859009
na objednávku383,90 €
Pri platbe vopred iba 364,00 €
SAND umývadlo na dosku 50x38 cm, biela mat 903709
na objednávku519,08 €
Pri platbe vopred iba 492,00 €

