MODO keramické umývadlo na dosku 60x35cm, bez otvoru, čierna mat
MODO keramické umývadlo na dosku 60x35cm, bez otvoru, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9883026 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | MODO COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 60x13x35 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8057729357054 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, čierna mat PVC26
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
511,98 €
Pri platbe vopred iba 486,00 €
519,08 €
Pri platbe vopred iba 492,00 €
PURA umývadlo na dosku 60x42 cm, creta mat 884208
na objednávku526,21 €
Pri platbe vopred iba 499,00 €

