MODO WC misa stojaca, Swirlflush, 37x52cm, spodný/zadný odpad, čierna dual-mat 981026
MODO WC misa stojaca, Swirlflush, 37x52cm, spodný/zadný odpad, čierna dual-mat 981026
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-981026 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | MODO |
| Rozměr | 37x52 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Swirlflush |
| Objem splachovací vody | Splachování 3 l, Splachování 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Skryté uchycení, DualGlaze |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 24.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162428 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Vírové |
Príslušenstvo
206,00 €
Pri platbe vopred iba 195,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MODO WC sedátko Soft Close, duroplast, čierna mat/chróm MS98C26
expedícia do 8 dní206,00 €
Pri platbe vopred iba 195,00 €
TEMPOR samouzatvárací podomietkový WC ventil, chróm 56707
expedícia do 8 dní118,90 €
Pri platbe vopred iba 110,00 €
213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
Podobný tovar
KUBE X WC misa stojaca, Swirlflush, 36x55cm, spodný/zadný odpad, čierna dual-mat 941026
na objednávku661,41 €
Pri platbe vopred iba 627,00 €

