TEMPOR samouzatvárací podomietkový WC ventil, chróm 56707
TEMPOR samouzatvárací podomietkový WC ventil, chróm 56707
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-937.470.1 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | TEMPOR |
| Šířka | 115 mm |
| Výška | 115 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Instalace | Podomítková |
| Hmotnost / ks | 1.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913983641 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 7 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
SENTIMENTI stojace WC Rimless, 36x52 cm, biela (SmartFixPlus) 10SM10004SV
expedícia do 8 dní205,47 €
Pri platbe vopred iba 195,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Senzorová stojanková batéria 6V DC (4xAA), chróm PS342M
expedícia do 8 dní116,70 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
178,17 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
256,87 €
Pri platbe vopred iba 244,00 €

