SENTIMENTI stojace WC Rimless, 36x52 cm, biela (SmartFixPlus) 10SM10004SV
SENTIMENTI stojace WC Rimless, 36x52 cm, biela (SmartFixPlus) 10SM10004SV
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10SM10004SV |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Rozmer | 36,3x40x52 cm |
| Šírka | 363 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hĺbka | 520 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodný, Odpad zadný |
| Hmotnosť / ks | 28.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687016459 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
34,69 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
TEMPOR samouzatvárací podomietkový WC ventil, chróm 56707
expedícia do 8 dní118,90 €
Pri platbe vopred iba 110,00 €
SENTIMENTI WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, biela 40D10200I-S
expedícia do 8 dní80,05 €
Pri platbe vopred iba 76,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchová batéria Grohe BauLoop vrátane podomietkového telesa chróm 29042000
expedícia do 4 dní78,48 €


