MOON keramické umyvadlo na desku, průměr 43cm, bílá
MOON keramické umyvadlo na desku, průměr 43cm, bílá
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3112-KL |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 43x21 cm |
| Průměr | 430 mm |
| Šířka | 430 mm |
| Výška | 210 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 10.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913135347 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BLOK 1 kamenné umývadlo priemer 40cm, matný tmavý kameň 2401-02
expedícia do 8 dní207,06 €
Pri platbe vopred iba 196,00 €

