MORADA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm MR41
MORADA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm MR41
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MR41 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MORADA |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 150 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 1.2900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913830402 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy hranatý, pevný, s vyústením, chróm SG303
expedícia do 8 dní35,23 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
Vývod sprchy, hranatý, tenká krytka, chróm SG302
expedícia do 8 dní23,48 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Podobný tovar
FACTOR podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm FC541
expedícia do 8 dní89,58 €
Pri platbe vopred iba 85,00 €
LATUS podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 1102-41
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat UT041TB
expedícia do 8 dní138,58 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
TURSI podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm TI041
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €
209,09 €
Pri platbe vopred iba 193,00 €

