ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato mat UT041VG
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato mat UT041VG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT041VG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 70 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Ostatní | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 0.9170 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913993312 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, zlato mat MS573GB
na objednávku92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
29,89 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
37,71 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €

