MORADA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm MR42
MORADA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm MR42
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MR42 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MORADA |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 200 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 1.7900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913830419 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
NANCY sprchové ramienko 200mm, chróm 1205-07
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Sprchové ramienko 400mm, vysoké, chróm 1205-17
expedícia do 8 dní60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Držiak sprchy, hranatý, pevný, s vyústením, chróm AQ591
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Podobný tovar
LATUS podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm 1102-42
expedícia do 8 dní152,63 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €
FACTOR podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm FC642
expedícia do 8 dní112,84 €
Pri platbe vopred iba 107,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRAX podomietková trojprvková umývadlová batéria, chróm 652
expedícia do 8 dní291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €

