NEON umývadlová skrinka 42x71x35 cm, biela 500.111.0
NEON umývadlová skrinka 42x71x35 cm, biela 500.111.0
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-500.111.0 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | NEON |
| Rozměr | 42x71x34,8 cm |
| Šířka | 420 mm |
| Výška | 710 mm |
| Hloubka | 348 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 15.0000 kg |
| EAN | 8590913922671 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
70,07 €
Pri platbe vopred iba 65,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať
WAVE umývadlová skrinka 89,7x45x47,8cm, pravá, biela/dub alabama WA093-3022
expedícia do 8 dní462,16 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
453,62 €
Pri platbe vopred iba 430,00 €
453,62 €
Pri platbe vopred iba 430,00 €

