NEVEL vykurovacie teleso 555x1043mm, 440 W, strieborná (H-610S) NV610S
NEVEL vykurovacie teleso 555x1043mm, 440 W, strieborná (H-610S) NV610S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NV610S |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | NEVEL |
| Rozmer | 555x1043 mm |
| Šírka | 555 mm |
| Výška | 1043 mm |
| Objem | 3.90 l |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 400 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 515 mm |
| Výkon | 440 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 12.6700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913862250 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Magnetický háčik na vykurovacie teleso (104106182) XJ228
expedícia do 8 dní26,86 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DORLION vykurovacie teleso 500x900mm, 301W, chróm 1130-10
expedícia do 8 dní234,46 €
Pri platbe vopred iba 222,00 €
RADO vykurovacie teleso 600x1190 mm, 254W, brúsená nerez NR650
expedícia do 8 dní711,21 €
Pri platbe vopred iba 675,00 €
DORLION vykurovacie teleso 500x1200 mm, čierna mat 1130-21
expedícia do 8 dní302,06 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €


