NEVEL vykurovacie teleso 555x1583mm, 690 W, strieborná (H-616S) NV616S
NEVEL vykurovacie teleso 555x1583mm, 690 W, strieborná (H-616S) NV616S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NV616S |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | NEVEL |
| Rozmer | 555x1583 mm |
| Šírka | 555 mm |
| Výška | 1583 mm |
| Objem | 6.10 l |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 600 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 515 mm |
| Výkon | 690 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 19.6800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913862274 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
348,31 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MARILENA vykurovacie teleso 500x1370mm, čierna mat
na objednávku444,37 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €
SILVANA vykurovacie teleso 600x1500 mm, verde mat IR156V
expedícia do 8 dní426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
SILVANA vykurovacie teleso 600x1500 mm, pieskovec IR159S
expedícia do 8 dní405,24 €
Pri platbe vopred iba 384,00 €


