BLOCK vykurovacie teleso 500x1465 mm, čierna mat IR185
BLOCK vykurovacie teleso 500x1465 mm, čierna mat IR185
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR185 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BLOCK |
| Rozmer | 500x1465 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1465 mm |
| Objem | 11.20 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Rámové |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 600 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 644 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 20.5300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913921704 |
| Taric | 73221900 |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
KTX vykurovacia tyč s termostatom, 600 W, čierna mat KTX-B-600
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Krycia rozeta obdĺžniková na pripojenie TWIN, čierna mat CP7135B
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TABELLA vykurovacie teleso 490/1590, antracit mat MI1547
na objednávku519,08 €
Pri platbe vopred iba 492,00 €
ZIG vykurovacie teleso 500x1334 mm, 490 W, antracit ZG513A
expedícia do 8 dní312,74 €
Pri platbe vopred iba 297,00 €
369,66 €
Pri platbe vopred iba 351,00 €


