NIRONA skrinka vysoká 35x140x30cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub collingwood NR350-1919
NIRONA skrinka vysoká 35x140x30cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, dub collingwood NR350-1919
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NR350-1919 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | NIRONA |
| Rozmer | 35x140x30 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Kôš na prádlo: doplnková výbava, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 31.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Látkový kôš na bielizeň 310x500x230mm, suchý zips, šedá UPK350
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Ares elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, antracit - W102-1500-500-2600-66
expedícia do 10 dní180,07 €
Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, antracit - W110-1800-500-2900-66
expedícia do 10 dní201,29 €

