NIROX zrkadlo v ráme 1000x600x28 mm, dub alabama NX106-2222
NIROX zrkadlo v ráme 1000x600x28 mm, dub alabama NX106-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NX106-2222 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | NIROX |
| Rozmer | 100x60x2,8 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 28 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Hmotnosť / ks | 11.0000 kg |
| EAN | 8590913940507 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací ľavý 90 x 110 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A6T-090-110-65-00-L
expedícia do 10 dní462,36 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H T s pravými pántami 90 x 110 cm, priehľadný, zlatý - 8A5T-090-110-50-00-P
expedícia do 10 dní450,58 €
Mexen Mist-H Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 110 x 90 cm, priehľadný, chróm - 8A5-110L-090P-01-00
expedícia do 10 dní503,58 €


