NIROX zrkadlo v ráme 600x800x28mm, dub texas (AM600) NX608-2020
NIROX zrkadlo v ráme 600x800x28mm, dub texas (AM600) NX608-2020
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NX608-2020 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | NIROX |
| Rozmer | 60x80x2,8 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 28 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Texas |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Hmotnosť / ks | 9.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893599 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
RIWA galerka s LED osvetlením, 50x70x17cm, biela lesk RIW050-0030
expedícia do 8 dní310,96 €
Pri platbe vopred iba 295,00 €
NIROX zrkadlo v ráme 600x800x28mm, biela (LA611) NX608-3030
expedícia do 8 dní125,24 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
KAIRA oválne zrkadlo s LED osvetlením 45x90cm, čierna mat KA450
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €


