NOEMI obdĺžniková vaňa 150x80x39cm, biela 71727
NOEMI obdĺžniková vaňa 150x80x39cm, biela 71727
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71727 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 150x80x39 cm |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 190.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 17.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729068556 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podstavec k akrylátovej vani Polysan, L-515 mm, pár PO60-60
expedícia do 8 dní32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
UNIVERSAL sedák na vaňu, 80x25 cm, čierna 73259
na objednávku116,20 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LILY SLIM obdĺžniková vaňa 150x70x39cm, biela 72273S
na objednávku384,29 €
Pri platbe vopred iba 356,00 €
CLEO obdĺžniková vaňa 150x75x48cm, sivá 27611.30
na objednávku458,59 €
Pri platbe vopred iba 425,00 €
CLEO obdĺžniková vaňa 150x75x48cm, čierna mat 27611.21
na objednávku527,81 €
Pri platbe vopred iba 489,00 €

