DEEP sprchové dvere 1500x1650mm, číre sklo MD1516
DEEP sprchové dvere 1500x1650mm, číre sklo MD1516
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-MD1516 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | DEEP |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 1650 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 630 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 35.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913898099 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
22,13 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
DEEP bočná stena 750x1650mm, číre sklo MD3116
expedícia do 8 dní134,41 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
DEEP rozširovací profil 25mm, výška 1650mm MD625
expedícia do 8 dní68,84 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-XF Sprchová zástena s rámom 110 x 80 cm, 10 mm priehľadná, biela - 800-110-202-04-20-080-XF
expedícia do 10 dní550,70 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 110 x 105 cm, priehľadná, zlatá - 800-110-212-50-00-105
expedícia do 10 dní403,46 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 110 x 95 x 40 cm, priehľadná, kartáčovaná pištoľovo sivá - 800-110-095-221-66-00-040
expedícia do 10 dní488,84 €


