NOEMI obdĺžniková vaňa 150x80x39cm, biela mat 71727.11
NOEMI obdĺžniková vaňa 150x80x39cm, biela mat 71727.11
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71727.11 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 150x80x39 cm |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 390 mm |
| Objem | 190.00 l |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 18.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729050254 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Krycia lišta okolo vane 2x195cm, 2x roh, 2x ukončenie 91020
expedícia do 8 dní23,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Zvukoizolačná samolepiaca páska k vani, 3m 93400
expedícia do 8 dní12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
UNIVERSAL sedák na vaňu, 80x25 cm, čierna 73259
na objednávku116,20 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LISA obdĺžniková vaňa 150x70x47cm, biela 85111
expedícia do 8 dní311,44 €
Pri platbe vopred iba 289,00 €
CLEO obdĺžniková vaňa 150x75x48cm, biela 27611
expedícia do 8 dní352,96 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €
LILY obdĺžniková vaňa 150x70x39cm, biela 72273
expedícia do 8 dní320,18 €
Pri platbe vopred iba 297,00 €

