NORM keramické umývadlo 100x50cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8633311
NORM keramické umývadlo 100x50cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8633311
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8633311 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| Rozměr | 100x18x50 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 29.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161056 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NORM keramické umývadlo 100x52 cm, oblé, biela ExtraGlaze 8643111
expedícia do 8 dní337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €
KUBE X keramické umývadlo 100x47 cm, biela ExtraGlaze 9423111
expedícia do 8 dní447,93 €
Pri platbe vopred iba 425,00 €
497,74 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €


