NORM keramické umývadlo 100x52cm, oblé, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8643011
NORM keramické umývadlo 100x52cm, oblé, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8643011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8643011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| Rozměr | 100x18x52 cm |
| Šířka | 1004 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 28.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018484 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NUBES keramické umývadlo 120x50 cm, biela ExtraGlaze 9624111
expedícia do 8 dní561,78 €
Pri platbe vopred iba 533,00 €
586,70 €
Pri platbe vopred iba 557,00 €
597,36 €
Pri platbe vopred iba 567,00 €


