NORM keramické umývadlo 51x45cm, oblé, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8646011
NORM keramické umývadlo 51x45cm, oblé, bez otvoru, biela ExtraGlaze 8646011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8646011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| Rozměr | 51x18x45 cm |
| Šířka | 510 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 14.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590019412 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 90 x 110 cm, priehľadný, čierny - 871-090-110-03-70
expedícia do 10 dní485,91 €
Mereo Lima sprchovací kút, 110x90x190 cm, zasúvacie dvere a pevný diel, L/P CK87422K
expedícia do 8 dní563,40 €
Pri platbe vopred iba 554,00 €
Novea zalam.kút, obdĺž., 110x90x200 cm, pravý, chróm ALU, sklo číre 6/6mm, EC CK12853ZP
expedícia do 8 dní615,60 €


