NORM keramické umývadlo 60x50cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8635311
NORM keramické umývadlo 60x50cm, 3 otvory, biela ExtraGlaze 8635311
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8635311 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| Rozměr | 60x18x50 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 19.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590016183 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
259,37 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €
KUBE X keramické umývadlo 60x47cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, biela mat 94319009
na objednávku444,37 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €
241,58 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €


