NORM keramické umývadlo 70x18x40 cm, biela ExtraGlaze 8637111
NORM keramické umývadlo 70x18x40 cm, biela ExtraGlaze 8637111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8637111 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | NORM |
| Rozmer | 70x18x40 cm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor, Bez otvoru na dotaz |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Držiak uteráka - doplnková výbava, ExtraGlaze |
| Hmotnosť / ks | 17.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8056590012628 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto Sprchová zástena 110 x 100 x 30 cm, čierny rám, chróm - 800-110-100-221-01-70-030
expedícia do 10 dní506,51 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 110 x 70 cm, priehľadná, kartáčovaná pištoľovo sivá - 800-110-212-66-00-070
expedícia do 10 dní362,23 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 110 x 105 x 30 cm, priehľadná, kartáčovaná meď - 800-110-105-221-65-00-030
expedícia do 10 dní497,69 €


