NUBES keramické umývadlo 80x50cm, s odkladacou plochou vpravo, biela ExtraGlaze
NUBES keramické umývadlo 80x50cm, s odkladacou plochou vpravo, biela ExtraGlaze
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9629111 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x19x50 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 28.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729352738 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
832,18 €
Pri platbe vopred iba 789,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podomietková umývadlová batéria REA LUNGO Long Titan + BOX
expedícia do 12 dní89,68 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
217,77 €
Pri platbe vopred iba 201,00 €

