NORM/PURA WC sedátko, duroplast, biela (MS8611) MS86N11
NORM/PURA WC sedátko, duroplast, biela (MS8611) MS86N11
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-MS86N11 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | NORM |
| Rozmer | 36,6x4,5x45 cm |
| Šírka | 366 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pre konkrétne WC |
| Výbava | Easy Take (odnímateľné sedátko) |
| Hmotnosť / ks | 2.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8032937811734 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
PURA WC závesné, splachovanie SWIRLFLUSH, 50x36cm 881611
expedícia do 8 dní344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €
PURA WC závesné, splachovanie SWIRLFLUSH, 55x36 cm, ExtraGlaze 881511
expedícia do 8 dní387,45 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 55 x 202 cm, 8 mm priehľadná, chróm - 800-055-104-01-00
expedícia do 10 dní214,99 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 55 x 202 cm, 8 mm priehľadná, čierna - 800-055-104-70-00
expedícia do 10 dní214,99 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 55 x 202 cm, 8 mm priehľadná, kartáčovaná pištoľovo sivá - 800-055-104-66-00
expedícia do 10 dní229,70 €


