NOTION okrúhle zrkadlo v ráme ø 80cm, zlato mat
NOTION okrúhle zrkadlo v ráme ø 80cm, zlato mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NT800G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | NOTION |
| Rozmer | 80 cm |
| Priemer zátky | 800 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 800 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 5.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913943294 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | zlatá |
| Odtieň drezu | zlatá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
203,86 €
Pri platbe vopred iba 193,00 €
SCULE zrkadlo vo vyrezávanom ráme 70x100cm, zlatá IN163
na objednávku141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
146,58 €
Pri platbe vopred iba 139,00 €


