NUBES bidet závesný 55x35cm, biela ExtraGlaze 9665111
NUBES bidet závesný 55x35cm, biela ExtraGlaze 9665111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9665111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | NUBES |
| Rozmer | 35x28x55 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnosť / ks | 20.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8056590017784 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Jednodrezový oceľový drez Mexen Trixo 440 x 440 mm, čierny - 6413441000-70
expedícia do 10 dní156,22 €
Jednodrezový oceľový drez Mexen Trixo 750 x 440 mm, nerezová oceľ - 6415751000-01
expedícia do 10 dní170,94 €


