MODO bidet závesný, 37x54cm, biela ExtraGlaze
MODO bidet závesný, 37x54cm, biela ExtraGlaze
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8465111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | MODO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 37x28x54,3 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 543 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Skryté uchycení, ExtraGlaze |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 21.2550 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015169595 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Vaňová zástena Mexen Lunar 2-krídla pravá 80 x 150 cm, priehľadná, kartáčovaný nikel - 897-080-100-97-00-P
expedícia do 10 dní241,67 €
Rea vanová zástena 1200x1400 Idea 120 REA-W0850
expedícia do 12 dní165,36 €
Pri platbe vopred iba 161,00 €
Vaňová zástena Mexen Lunar 2-krídla ľavá 100 x 150 cm, priehľadná, ružové zlato - 897-100-100-60-00-L
expedícia do 10 dní259,36 €

