NUBES keramické umývadlo 100x50 cm, 2 OTVORY, biela ExtraGlaze 9623211
NUBES keramické umývadlo 100x50 cm, 2 OTVORY, biela ExtraGlaze 9623211
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9623211 |
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | NUBES |
| Rozmer | 100x19x50 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnosť / ks | 30.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8056590019733 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dníNUBES čelný držiak uterákov 100cm, chróm PANB100
na objednávkuUmývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dníPodobný tovar
Mohlo by vás zaujímať


