NUBES keramické umývadlo 100x50cm, biela mat
NUBES keramické umývadlo 100x50cm, biela mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9623109 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 100x19x50 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8052015168444 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 30.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
885,55 €
Pri platbe vopred iba 840,00 €
Mohlo by vás zaujímať
447,93 €
Pri platbe vopred iba 425,00 €
462,16 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
NUBES keramické umývadlo 100x50cm, biela ExtraGlaze 9623111
expedícia do 8 dní440,82 €
Pri platbe vopred iba 418,00 €

