NUBES keramické umývadlo 120x50cm, brúsená hrana, bez otvoru, biela ExtraGlaze 96249011
NUBES keramické umývadlo 120x50cm, brúsená hrana, bez otvoru, biela ExtraGlaze 96249011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96249011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| Rozměr | 120x19x50 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 35.8700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015161179 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
NUBES čelný držiak uterákov 120cm, chróm PANB120
na objednávku234,46 €
Pri platbe vopred iba 222,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Drážkovaná predná strana Mexen Rivel pre korpus kúpeľňovej skrinky 100 x 43,5 cm, matná biela - 91A20-1000-470-1-01
expedícia do 10 dní101,73 €
Kúpeľňová skrinka s umývadlom SAT Delano 100x56x46 cm dub mat DELANO100ZDUM
expedícia do 4 dní435,42 €


