NUBES keramické umývadlo 36x28cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 9638011
NUBES keramické umývadlo 36x28cm, bez otvoru, biela ExtraGlaze 9638011
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9638011 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| Rozměr | 36x14x28 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 6.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018668 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, hr.5-65 mm, keramická krytka, biela lesk PVC11
expedícia do 8 dní60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
NUBES čelný držiak uterákov 36cm, čierna PANB36N
na objednávku127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Lineárny plastový žľab 1050 mm s nerez. rámikom, medium lesk CH PA 1050 MN
expedícia do 8 dní136,07 €
Podlahový linear. žľab 1050 mm, bočné D50, square mat, nerez rámček CH 1050/50 SN 1
expedícia do 8 dní131,14 €


