NUBES keramické umývadlo 36x28cm, biela mat
NUBES keramické umývadlo 36x28cm, biela mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9638109 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 36x14x28 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| EAN | 8057729356590 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 6.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, biela mat PVC09
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NUBES keramické umývadlo 36x28 cm, biela ExtraGlaze 9638111
expedícia do 8 dní156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
KUBE X keramické umývadlo 50x47cm, čierna mat 9430126
na objednávku387,45 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
NUBES keramické umývadlo 40x32cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, čierna mat 96849026
na objednávku344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €

