NUBES keramické umývadlo 36x28cm, brúsená spodná hrana, biela ExtraGlaze 96389111
NUBES keramické umývadlo 36x28cm, brúsená spodná hrana, biela ExtraGlaze 96389111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-96389111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| Rozměr | 36x14x28 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 6.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160110 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
NUBES čelný držiak uterákov 36cm, čierna PANB36N
na objednávku127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, čierna mat PVC26
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TEKA Universal Nerezový drez 1B CN (EA56440T) 40109616
expedícia do 14 dní72,04 €
Pri platbe vopred iba 65,00 €


