NUBES keramické umývadlo 40x32cm, bez otvoru, tortora mat 9684005
NUBES keramické umývadlo 40x32cm, bez otvoru, tortora mat 9684005
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9684005 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Rozměr | 40x16x32 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 8.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018927 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | šedá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
MINITOTI sifón pre umývadlo, 5/4", odpad 32mm, čierna mat 510.135.5.X 55915
expedícia do 8 dní79,70 €
Pri platbe vopred iba 76,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podlahový linear. žľab 450 mm, bočné D40, klasick/floor mat s nerez. rámčekom CH 450 KN 1
expedícia do 8 dní111,75 €
Podlahový linear. žľab 350 mm, bočné D40, harmony mat s nerez. rámčekom CH 350 HN 1
expedícia do 8 dní102,55 €


