MINITOTI sifón pre umývadlo, 5/4", odpad 32mm, čierna mat 510.135.5.X 55915
MINITOTI sifón pre umývadlo, 5/4", odpad 32mm, čierna mat 510.135.5.X 55915
| Výrobca: | Výrobca: Omp Tea |
| Kód: | Kód: UBC-510.135.5.X |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Výbava | Pro umývátka |
| Hmotnost / ks | 1.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8019952199733 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Predlžovacia rúrka sifónu s prírubou, 32/300mm, čierna mat TB123B 60230
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Predlžovacia odpadová rúrka sifónu, 32/300mm, čierna mat TB124B 60231
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, 10-45mm, biela mat 7532.310.5XD 58943
expedícia do 8 dní30,06 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, max 80mm, zlato 7533.370.5.3 59000
expedícia do 8 dní83,26 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, 10-45mm, čierna mat 7532.310.5X 58942
expedícia do 8 dní30,06 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €

