Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, 10-45mm, chróm 7532.310.5 56378
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, 10-45mm, chróm 7532.310.5 56378
| Výrobca: | Výrobca: Omp Tea |
| Kód: | Kód: UBC-7532.310.5 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Součástí je praktický košíček na zachytávání vlasů.
Vlastnosti
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 10-45 mm |
| Výbava | Uzavíratelná s přepadem, Uzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.3060 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8019952189710 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
MINITOTI sifón pre umývadlo, 5/4", odpad 32mm, čierna mat 510.135.5.X 55915
expedícia do 8 dní79,70 €
Pri platbe vopred iba 76,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, max 80mm, zlato mat 7533.370.5.36 59001
expedícia do 8 dní86,10 €
Pri platbe vopred iba 82,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, 10-45mm, biela mat 7532.310.5XD 58943
expedícia do 8 dní30,06 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €

